0.312.950 4161

Dikmen Termosifon Servisi

Ankara’nın tüm merkez ilçe ve semlerine şofben bakımı ve tamirinin yanı sıra, şofben ve şofbenleriniz ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyor ve garantili hizmet sunuyoruz.
Elektrikli ve doğalgazlı şofben su tesisatı, şofben elektrik tesisatı, şofben baca temizliği ve bakımı, petek su kaçağı, petek tamiri, temizliği ve bakımı işlerinizi de gerektiği gibi en iyi şekilde yapıyoruz ve böylece şofbeniniz ile ilgili tüm sorunlarınızı gideriyoruz.

HERMETİK ŞOFBEN SERVİSİ

Hermetik şofben servisi olarak sizlere Ankara merkez olmak üzere çevre semtlerine Hermetik şofben tamir hizmeti sunmaktayız.Evlerinizdeki su ısıtma ihtiyacını karşıladığınız hermetik şofbenlerde yaşadığınız arızalar için bizleri arayabilir arıza notu bırakıp cihazınızın onarımı için hizmet isteyebilirsiniz.

Hermetik şofben servis hizmetleri sunan firmamız;Daxom hermetik şofben servisleri,Termodinamik hermetik şofben servisleri,Dias hermetik şofben servisleri,Demirdöküm hermetik şofben servisleri,sunfire hermetik şofben servisleri,waillant hermetik şofben servisleri,gold therm hermetik şofben servisleri,protherm hermetik şofben servisleri hizmeti sunmaktayız.


Tüm kombi ve şofben sorunlarınız için lütfen bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Kombi ve Şofben bakımı ve tamirinin yanı sıra, kombi ve şofbenleriniz ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler sunuyoruz.

Servisimiz özel servistir,garantili cihazların tamirlerini yapmamaktayız,kurulum yapmamaktayız garanti süresi dolmuş şofbenlerinizde oluşan arızaları telefon numaralarımızı arayarak bize bildirebilirsiniz.

Ankara Şofben  Servisi her marka ısıtma ekipmanları konusunda deneyimli teknik kadrosu, son teknoloji servis ekipmanları ve gezici servis araçları ile 7/24 hizmetinizdedir. Şofben   arızalarında önceliğimiz tamir olanağıdır. Tamir edilemeyecek derece zarar görmüş şofben  parçalarınız orijinal yedek parça ile değiştirilmektedir.

Kombi Servisi