0.312.950 4161

Ankara Şofben & TermosifonServisi

Hermetik şefben servisi olarak sizlere Ankara merkez olmak üzere çevre semtlerine Hermetik şofben tamir hizmeti sunmaktayız.Evlerinizdeki su ısıtma ihtiyacını karşıladığınız hermetik şofbenlerde yaşadığınız arızalar için bizleri arayabilir arıza notu bırakıp cihazınızın onarımı için hizmet isteyebilirsiniz.

Şofbenlerinizde yıllık bakımların yanı sıra orijinal yedek parça değişimi, brülör bakım onarımı, termokulp arızası, yetersiz sıcak su, gaz alamama, elektrik kaçağı, gaz memesi tıkanması, ventil sıkışması, LED ekran arızası, aşırı ısınma ya da hiç çalışmama gibi sorunlarda derhal yardımcı olmaktayız.

Markası, modeli ya da kapasitesi ne olursa olsun kazanlarda da kazan teknik birimlerimiz sizlere anında yardımcı olmaktadır. Kazan yakıt arızaları, motor ve termostat arızaları, terleme, stoker duman arızaları, peteklerin ısınmama sorunu, topraklama hattının çekilmesi ve kazanlar konusunda daha pek çok işlemi uzman kadrosu ile sizler için gerçekleştiriyor.

Yıllardır olduğu gibi Ankara Merkez Servis olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine garantili hizmet götürmeye devam etmekteyiz. Ankara için tek numara olmakla beraber arıza kaydı alındığı takdirde müşterilerimize zaman kaybettirmeden en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. Üstelik hizmetlerimizin hepsi bir yıllık servis garantimiz kapsamında gerçekleşiyor.

Kombi Servisi